Bedrijfsinfo
GETRA (Belgium) is in Belux dé marktleider in industriële codeer-, lijm- en verpakkingstechnieken: het betreft inktjet apparatuur, etiketteertoestellen, laser- en thermotransfertprinters voor het printen van vervaldata, productiecodes, lotcodes, barcodes, enz. evenals omsnoeringsmachines, palletwikkelaars en lijmapparatuur. Onze klanten zijn productiebedrijven in uiteenlopende sectoren.
Het Getra-team bestaat uit een 55-tal medewerkers en is gevestigd te Wommelgem.
Werken bij GETRA, dat is :
- elke dag ANDERS : je staat in contact met diverse klanten in diverse sectoren
- open communicatie en informele werksfeer : je voelt je onmiddellijk WELKOM.
- FUN, want wat je graag doet, doe je beter! Getra organiseert daarom regelmatig een teambuilding, een zomerbarbecue, een uitstap bij goede resultaten, …
Profiel
- Je hebt een passie voor alles wat te maken heeft met online marketing.
- Je bent een echte teamplayer, maar kan ook zelfstandig werken.
- Je denkt pro-actief, resultaat- en oplossingsgericht.
- Je bent een echte digital native en je blijft je kennis graag uitbreiden.
- Voor organiseren en plannen draai jij je hand niet om.
- Je bent een dynamisch persoon met een positieve attitude.
- Aangezien ons productgamma vrij technisch is, is affiniteit met of interesse voor techniek een pluspunt.
Wat wij verwachten :
- Je hebt een (bachelors)diploma in digitale marketing of relevante ervaring.
- Je bent pas afgestudeerd of hebt al een eerste werkervaring achter de rug.
- Je hebt een stevige basiskennis rond het opzetten en optimaliseren van SEO, SEA, en social media advertenties.
- Je hebt een vlotte pen en een dosis creativiteit, evenals een goede kennis van het Frans.
- Up to date houden van de website : nieuwe produkten, blogberichten, …
- Goede kennis van Microsoft Office, Photoshop en Indesign
- E-mailcampagnes zijn bij jou in goede handen.
Functieomschrijving
- Jouw taak omvat alle communicatie via social media (Linked In, facebook, youtube), periodieke e-mail campagnes, onderhoud van de website, SEO/SEA, Google Adwords, Google Analytics, movies, alsook offline marketing zoals het maken van documentatie, flyers, relatiegeschenken, organisatie van beurzen en opendeurdagen,etc.
- Daarnaast maak je ook deel uit van ons Customer Care team Packaging. Je staat onze klanten te woord per telefoon of per mail en volgt hun dossiers administratief op (van offertebehandeling, input van bestellingen, versturen van orderbevestigingen tot en met de facturatie).
- Je werkt nauw samen met de collega’s van de commerciële buitendienst, de technische dienst en het magazijn en bent dus een echte teamplayer!
- Je komt terecht in een modern bedrijf binnen een dynamisch team waar voldoende ruimte is voor eigen initiatief en creativiteit.
Wij bieden U
- Een contract van onbepaalde duur met een aantrekkelijk salaris, aangevuld met extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, ecocheques, groeps- en hospitalisatie-verzekering, fietsvergoeding of tussenkomst in de verplaatsingskosten, collectief loonbonusplan, enz.
- Financieel gezond familiebedrijf met respect voor de werknemer : je bent geen nummer.
- Jaarlijkse evaluatiegesprekken om jouw kennis en functioneren binnen het bedrijf te bevorderen.
- Het management voert bewust een ‘open deur politiek’: overleg is de basis tot succes.
- Uitgebreid opleidingsschema voor alle medewerkers en mogelijkheden om je te blijven bijscholen.
- Een leuk personeelsfeest, een zomerbarbecue, uitstap bij goede resultaten, maandelijkse drink met collega’s, … vinden wij belangrijk voor een collegiale werksfeer!

Samenvatting
Vacature:
DIGITAL MARKETEER / CUSTOMER CARE
Uren:
Onbepaalde duur, Full-time